wordpress themes.

Просмотры: 65

Декларуємо доходи

З 1 січня 2014 року стартувала кампанія декларування громадянами майнового стану і доходів, отриманих у 2013 році, яка триватиме до 1 травня поточного року.

Фізичні особи зобов’язані подавати річну податкову декларацію, якщо протягом 2013р. оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися) їм у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат і винагород у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищувала 137640 грн. для проведення перерахунку сум податку за ставками 15(17)% за новими правилами.

Слід зауважити, що обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи у громадян також виникає у разі: продажу об’єкта нерухомого майна, отримання інвестиційного прибутку та спадщини, отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався; отримання доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності); отримання іноземних доходів.

Крім того, громадяни можуть скористатися правом на податкову знижку.

«В Богодухівській ОДПІ Ви безкоштовно отримаєте бланк декларації та додатки до неї, а також консультації щодо її заповнення. Станом на 1 квітня до Богодухівської ОДПІ подано 586 декларацій, сума задкларованого доходу становить 8,5 млн. грн., підлягає сплаті близько 515 тис. грн. Висловлюємо Вам щиру вдячність за Ваш свідомий крок – декларування доходів»,- зазначила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.