wordpress themes.

Просмотры: 67

Декларування за новими правилами

Як зазначила в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Наталія Костенко, декларування доходів за новими правилами запроваджуватиметься поступово,  кількома етапами.

По-перше, передбачається використовувати доступ до інформації з реєстрів усередині країни, налагодити постійний міжнародний обмін інформацією, впровадити додаткові механізми сплати податку.

По-друге,  декларуватиметься майно, кошти і фінансові зобов’язання, платники податків зберігатимуть документи, що підтверджують елементи декларування, планується зпровадити процедуру порівняння доходів і витрат при відборі осіб для перевірки.

Як підкреслила посадовець: «Міндоходів прагне досягти максимально доцільної обов’язковості декларування (поетапне розширення кола осіб), автоматизувати адміністрування, ввести процедуру попереднього заповнення декларації».

Нагадаємо, що на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів триває обговорення важливих елементів майбутньої системи декларування доходів. Також свої пропозиції Ви можете надіслати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua. Долучайтесь!

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.