wordpress themes.

Просмотры: 89

Декларація про доходи подається за місцем прописки

«Податкова декларація про отримані громадянами доходи за 2013 рік подається до податкової інспекції, в якій перебуває на обліку платник податків. Важливо, що у платників є можливість відзвітувати перед органами Міндоходів в електронному вигляді. Для цього громадянам необхідно мати або отримати у Відділі реєстрації ключів при ГУ Міндоходів у Рівненській області Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД Міндоходів ключ електронного цифрового підпису.»,- зазначила заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року, № 793.

Богодухівська ОДПІ  звертається з проханням до громадян не зволікати з поданням декларації та заздалегідь сумлінно виконати свій громадянський і конституційний обов’язок  щодо декларування отриманих доходів, не відкладаючи свій візит до податкової інспекції на останні дні визначеного терміну.

Крім того нагадуємо, що метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам податкової знижки – певної суми податку, сплаченого з їх заробітної плати протягом попереднього року, у разі понесення законодавчо визначених витрат.

При цьому, останній термін подання річної декларації – 30 квітня 2014 року, а для бажаючих отримати податкову знижку – 31 грудня поточного року.

Запрошуємо громадян, які зобов’язані або мають право подати декларацію про майновий стан і доходи, завітати до Центрів обслуговування платників Богодухівської ОДПІ.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.