wordpress themes.

Просмотры: 96

Цьогоріч «підакцизники» Харківщини сплатили до бюджету понад 2,2 млн. гривень

Саме така сума акцизного податку надійшла до бюджету за січень-лютий 2014 року (без СДПІ з обслуговування великих платників у м.Харкові), кажуть в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Харківській області.

Як зазначив начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда, лише у лютому суб’єкти господарювання Харківщини сплатили до державного бюджету 1,6 млн. грн. акцизного податку. Окрім цього до місцевих бюджетів регіону надійшло 5,5 млн. грн. за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Нагадаємо, що акцизний податок сплачується за спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво; тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну; нафтопродукти, скраплений газ; автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли.

У відомстві також звертають увагу на те, що з 1 березня 2014 року ставки податку на алкогольні, слабоалкогольні напої, спирт етиловий, вина ігристі та вина газовані підвищились майже на 14 відсотків. Зокрема, ставку акцизного податку за 1 літр 100% спирту з 49,49 грн. підвищено до 56,42 грн. Також 0,5 л алкогольні напої міцністю 40% будуть марковані марками акцизного податку з нанесеною на них сумою акцизного податку 11,284 грн. замість 9,898 грн.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.