wordpress themes.

Просмотры: 602

Цикл статтей про Козіївську сільську бібліотеку. Вступ.

Шановні читачі!

Цією статтею я хочу розпочати невеликий цикл статтей, присвячених Козіївській сільській бібліотеці. Народившись в Козіївці, весь той час, доки мешкав там, саме ця бібліотека дарувала мені незабутні моменті мого житя з першого і до останнього класу.

Саме вона допомагала поринати у світ цікавого та неопізанного, захоплюючого та інтригуючого. А керували цим процесом люди, яким я безмірно буду вдячний все життя – незмінним бібліотекарям Чабаненко (Кириченко) Людмилі Миколаївні  та Скрипник (Гиль) Олені Федорівні.  Завдяки їхній сумлінній праці та прекрасному відношенню до відвідувачів, візит до бібліотеки був особливо приємним. Саме вони навчили мене любити та поважати книги.

Потрібні матеріали для шкільної доповіді або реферату в один момент з’являлися на столі, що набагато полегшувало для мене завдання. І якщо, прийшовши до читального залу, ви  не знали щоб такого ще почитати, то і це не було проблемою – вони завжди знаходили щось нове і цікаве – робили все можливе, лише б читач пішов від них задоволений. За що безмежно вдячні їм жителі села!

Також окремо хочеться сказати “Спасибі!” людям, які фінансово підтримують життєдіяльність бібліотеки. Це спонсори Торяник Леонід Дмитрович, ТОВ Козіївське, СТОВ Діна (керівник Руслан Леонідович).

Маючи небагато вільного часу, я все таки знайшов момент, аби завітати до них. В червні 2013 року в рамках кореспондетської поїздки по рідним місцям, мені вдалося більш детально ознайомитись в архівом бібліотеки, чим і хочу поділитися з вами. Доречно буде також сказати, що більшість фото в бібілотеці було відзнято Коваленко Миколою Григоровичем. Завдяки йому мені було над чим працювати.

Так як фотоматеріалів дуже багато, я буду поступово опубліковувати їх в декількох послідовних статтях. З появою нових посилання на них будуть вказані нижче.

 

DSC_4111

DSC_4116

DSC_4118

DSC_4122

DSC_4126

DSC_4127

DSC_4128

DSC_4129

DSC_4130

DSC_4134

DSC_4136

1980 рік.

1980 рік. Бібліотекарі Козіївської сільської бібліотеки Чабаненко Людмила Миколаївна та Скрипник Олена Федорівна.

 Інші частини:

Вступ

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Частина 4

Частина 5

Частина 6

Частина 7

Частина 8

Частина 9

Частина 10

Частина 11

Частина 12

Частина 13

 

Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

6 комментариев к записи “Цикл статтей про Козіївську сільську бібліотеку. Вступ.”