wordpress themes.

Просмотры: 115

Богодухівська ОДПІ: за один деньгроммдянами отримали близько 100 безкоштовних ключів.

З метою створення сприятливих умов для подання звітності платниками податків засобами телекомунікаційного зв’язку з застосуванням електронного цифрового підпису  21.02.2014 здійснено виїзд працівника відокремленого пункту реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів  до Богодухівської ОДПІ для надання послуг електронного цифрового підпису. Цей сервіс було високо оцінено громадянами.

Нагадаємо, що з 1 січня поточного року Акредитований центр сертифікації ключів перейшов на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. Такий формат криптографічних повідомлень унеможливить підробку ключів та посилить захист інформації від сторонніх осіб.

Для зручності користувачів всі сертифікати, які були отримані до 1 січня 2014 року, також є  дійсними протягом 2 років з моменту їх отримання.

 

У Богодухівській ОДПІ платники податків і зборів все частіше звітують засобами Інтернет-зв’язку. На сьогодні в електронному вигляді подається 99 відсотків звітів про сплату податку на додану вартість,  майже 85 відсотки звітів з єдиного соціального внеску.

Щодня спеціалісти інспекції консультують і допомагають платникам опанувати електронне звітування. Для цього в Центрі обслуговування платників обладнані комп’ютером та Інтернетом  місця для подання звітності.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.