wordpress themes.

Просмотры: 100

Богодухівська ОДПІ: з початку року задекларовано понад 3,8 млн. гривень

“Для декларантів  створено комфортні умови у Центрах обслуговування платників, де фахівці надають роз’яснення та кваліфіковану допомогу в заповненні і поданні декларації”, – наголосила в.о. начальника Валентина Жилко.

Так, станом на 24.02.2014 року декларації подали 109 громадян, задекларована сума прибутків, отриманих у минулому році становить 3,8 млн. грн., 5 звернулися за податковою знижкою.За результатами проведених підрахунків до сплати підлягає 216 тис. грн.

Спеціалісти інспекції, волонтери не тільки розповсюджують друкований матеріал, але й інформують громадянам, у яких випадках необхідно навідатись до 1 травня 2014 року до податкової інспекції аби заповнити Декларацію про майновий стан і доходи та повідомляють, у яких випадках громадяни повинні подавати таку декларацію, а у яких випадках мають право  отримати податкову знижку. Одночасно доводиться інформація відносно того, що громадяни можуть подати таку декларацію і мережею Інтернет, але для цього їм необхідно отримати електронні ключі, які безкоштовно видаються АЦСК ІДД Міндоходів.

Доброю традицією фахівців Богодухівської ОДПІ стало інфоррмування платників про кампанію декларування через отримані квитанції на сплату комунальних платежів, та розповсюдяння листівок  разом з періодичними виданнями.

Богодухівська ОДПІ запрошує жителів Богодухівського та Краснокутського районів завітати до Центрів обслуговування платників та вчасно задекларувати свої доходи.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.