wordpress themes.

Просмотры: 161

Богодухівська ОДПІ: з початку року громадянами задекларовано понад 9,4 мнн. грн.

08.04.2014 року пройшла Всеукраїнська акція «День відкритого декларування». “Кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2013 року, вийшла на фінішну пряму. Для декларантів  створено комфортні умови у Центрах обслуговування платників, де фахівці надають роз’яснення та кваліфіковану допомогу в заповненні і подачі декларації”, – зазначила  начальник податкової інспекції Тетяна Світлична.

Так, станом на 08.04.2014 року декларації подали 741 громадянин, 25 звернулися за податковою знижкою. За результатами проведених підрахунків до сплати  в бюджет підлягає 0,7млн. грн.

Спеціалісти інспекції, волонтери-податківці  розповсюджували друковану продукцію «Декларування доходів громадян», «Я декларую свої доходи тобі,  Україна», інформували громадян у яких випадках необхідно навідатись  до 1 травня 2014 року в податкову інспекцію, аби заповнити Декларацію про майновий стан і доходи та способи подачі.

«Волонтерство – це чудова нагода відчути себе потрібним людям, бути поруч з фахівцями податкової,  направити свої зусилля на корисну для суспільства справу» – зазначила пенсіонер Богодухівської ОДПІ Ворвуль Тамара Павлівна.

Також під час проведення заходу, фахівці провели роз’яснювальну роботу серед підприємців, щодо декларування та оподаткування доходів, отриманих у вигляді спадщини (дарування) від осіб не першого ступеня споріднення, у вигляді додаткового блага; доходів у вигляді інвестиційного прибутку; доходів, отриманих більш ніж від одного податкового агента, а також інших доходів, при виплаті яких не було утримано податок.

Богодухівська ОДПІ запрошує громадян завітати до Центрів обслуговування платників та вчасно задекларувати свої доходи.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.