wordpress themes.

Просмотры: 81

Богодухівська ОДПІ: надходження до місцевих бюджетів за 2013рік склали 75,6 млн.грн.

Про річницю створення Міністерства доходів і зборів та підсумки діяльності Богодухівської ОДПІ йшлося під час пресс-конференції в.о.начальника Наталії Костенко з представниками «четвертої влади».

Як зазначила посадовець, за рік роботи зроблено конкретні кроки назустріч бізнесу. Набагато спростилися податкові процедури, а час, який витрачає підприємець на адміністрування податків і зборів, максимально скоротився за рахунок впровадження електронної звітності та зменшення документообігу.

Загалом до місцевих бюджетів платники податків Богодухівської ОДПІ спрямували 75,6 млн. гривень. Виконання індикативних показників забезпечено на  105,5 відсотки.

Визначальним для місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Його сплачено у сумі 55,1 млн. грн., що на 3,2 млн. грн. більше ніж в 2012 рік.

Друге за значимістю джерело наповнення місцевої скарбниці – плата за землю. У 2013 році за користування головним багатством держави до казни перераховано 11,9 млн. грн.

Минулого року «спрощенці» усіх груп спрямували до місцевих бюджетів 5,3 млн. грн. Відтак податкова віддача від малого бізнесу Богодухівського та Краснокутського районів  зросла у порівнянні з 2012 роком на 1,1 млн. грн.

«Позитивна динаміка у наповненні місцевих бюджетів стала результатом ефективної економічної діяльності у минулому році бізнесових кіл, а також масштабного впровадження в життя чималої кількості новітніх сервісних послуг, що спрощують діяльність легального бізнесу», – зазначила Наталія Костенко.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.