wordpress themes.

Просмотры: 92

Бізнесмени Слобожанщини направили 43,5 млн. гривень на захист навколишнього середовища

Саме таку суму екологічного податку з початку року перераховували до спеціального фонду зведеного бюджету платники Харківщини.

Фахівці Управління оподаткування та контролю об’єктів і операцій ГУ Міндоходів у Харківській області відмічають, що це в 1,3 рази більше, ніж у січні-березні 2013 року. Додатково до бюджету надійшло майже 10,9 мільйона гривень.

Як зазначив начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда, позитивна динаміка в надходженні до бюджету екологічного податку сприяє більш ефективному виконанню державних програм зі збереження, а головне, розвитку екологічного фонду регіону, захисту навколишнього середовища та раціональному використанню природних ресурсів.

Загалом, за статистикою органів доходів і зборів області, екологічний податок на Харківщині  сплачують майже 3,5 тисячі платників.

Нагадаємо, що оскільки базовий податковий (звітний) період щодо екологічного податку дорівнює календарному кварталу, граничним терміном подання повідомлення та складання заяви про відсутність у нього об’єкта обчислення екологічного податку є 12 травня 2014 року.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.