wordpress themes.

Просмотры: 80

Багатодітні батьки мають право на пільги зі сплати земельного податку

Якщо подружжя виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, кожен із батьків має право на пільгу зі сплати земельного податку за земельні ділянки, які належать їм на правах приватної власності.

Вид земельних ділянок і розмір, щодо яких застосовується пільга, визначені п. 281.2 Податкового кодексу України.

Водночас, якщо подружжя володіє земельною ділянкою на праві спільної часткової власності, то платником земельного податку за земельну ділянку пропорційно своїй частці є кожен із батьків і відповідно право на пільги щодо земельного податку має кожен з них.

Якщо подружжя володіє земельною ділянкою на праві спільної сумісної власності й поділ земельної ділянки не проводився, то платником земельного податку за таку ділянку є один із батьків, який і може скористатися пільгою щодо сплати земельного податку.

«Право на пільгу зі сплати земельного податку мають фізичні особи, право власності яких на земельні ділянки посвідчено належними документами та даними державного земельного кадастру. При цьому фізична особа для отримання пільги зі сплати земельного податку має подати до органу доходів і зборів за місцезнаходженням земельної ділянки заяву в довільній формі про надання пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу (паспорт, свідоцтва про народження дітей тощо)»,- наголосила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Богодухівської ОДПІ Тетяна Ладуренко.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.