wordpress themes.

Просмотры: 91

Андрій Роздайбіда: «Про соціально-економічний розвиток регіону треба пам’ятати завжди»

У Будинку рад відбулась зустріч-нарада з представниками Ради вітчизняних та іноземних інвесторів.

Серед учасників наради – голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, в. о. заступника голови облдержадміністрації Ігор Райнін, начальник Головного управління Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда, директори інвестиційних компаній.

Присутні обговорили ситуацію, яка склалася в країні зараз і кроки, які необхідно вжити для подальшого соціально-економічного розвитку регіону.

«Виконання зобов’язань зі сплати податків – це, перш за все забезпечення фінансування соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житло-комунального господарства нашого регіону», – зазначив Андрій Роздайбіда.

В свою чергу, представники бізнесу відзначили, що необхідно забути різні політичні та інші амбіції і консолідуватися. Окрім цього, від влади вони чекають гарантій і вироблення спільної позиції з низки питань.

Підсумовуючи зустріч-нараду, представники влади підкреслили, що всі пропозиції були почуті, у подальшому – все обговорене проаналізують та врахують для впровадження у роботі.

 

 

�жу�k� ���� @� �рацювати і сплачувати податки відповідно до законодавства України.

 

Демонструючи прозорість та відкритість перед бізнесом, розраховуємо на чесну відповідь – добровільну сплату усіх належних податків.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.