wordpress themes.

Просмотры: 132

«Акциз 2014» та «Тютюн-Контрафакт-2014»: боротьба продовжується

«У рамках боротьби з незаконними продажами підакцизних товарів працівники податкової міліції лише за декілька днів вилучили з незаконного продажу тютюнової та лікеро-горілчаної продукції на загальну суму близько 135 тис. грн.»,- повідомляє начальник оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Олег Нарійчук.

У ході проведення широкомасштабних заходів під умовними назвами «Акциз 2014» та «Тютюн-Контрафакт-2014» оперативники виявили 5 фактів незаконного продажу цигарок та горілки.

Підприємці, які не пройшли відповідну державну реєстрацію та не отримали ліцензію на право торгівлі підакцизними товарами, продають горілку та цигарки, особливо не ховаючись.  Наприклад, цього разу співробітники оперативного управління виявили незаконні продажі у двох харківських магазинах та на декількох торгових точках на ринках Харкова.

На прохання працівників податкової міліції показати ліцензію та право торгівлі підакцизними товарами, бізнесмени зізналися, що вони не мають документів.

Відповідно кожного горе-підприємця працівники оперативного управління склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Окрім цього співробітники податкової міліції на одному з харківських ринків виявили факт незаконного зберігання тютюнових виробів, на яких не було розміщених належним чином марок акцизного податку. У майбутньому підприємець збирався продавати незаконну продукцію. Лише з цієї торгівельної точки оперативники вилучили більше 2300 пачок цигарок на загальну суму близько 26 тис. грн. Відносно цього підприємця оперативники склали протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164-5 КУпАП.

«Усього з початку року співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківскій області вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму більше ніш 2,5 млн. грн. І працівники податкової міліції не збираються на цьому зупинятися,- підкреслює Олег Нарійчук. – Продаж тютюнової та лікеро-горілчаної продукції в Україні не заборонено. Але кожен підприємець, який продає підакцизні товари – чи то цигарки, чи то горілка – має пам’ятати, що усе має бути за законом».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.