wordpress themes.

Просмотры: 131

«Акциз 2014»: без ліцензії нема торгівлі

Пиво, вино, шампанське, коньяк, горілка, цигарки  – усе це можна знайти у Харкові майже у будь-якому магазині – заборони на продаж і купівлю тютюнових та лікеро-горілчаних виробів у країні немає. Однак, продаючи таку продукцію, багато підприємців «забуває», що необхідно пройти відповідну державну реєстрацію та отримати ліцензію на право торгівлі підакцизними товарами. Саме з такими, нелегальними, продажами і ведуть боротьбу співробітники податкової міліції.

«У ході проведення комплексу широкомасштабних заходів під умовною назвою «Акциз – 2014» лише за два дні працівники податкової міліції виявлили 13 фактів незаконного продажу тютюнових та лікеро-горілчаних виробів, – розповідає начальник оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Олег Нарійчук. – Магазини, кіоски, ринки, торгівельні павільйони – нечесні підприємці здійснюють незаконний продаж тютюнової та алкогольної продукції скрізь».

Так, наприклад, на окраїні Харкова поруч із супермаркетом розташувався невеликий магазин з непримітною вивіскою. Окрім солодощів та слабоалкогольних напоїв там можна було купити ще й коньяк та горілку. На прохання показати відповідні документи, які дозволяють продаж лікеро-горілчаної продукції, власник магазину зізнався, що ліцензії на продаж алкогольних напоїв у нього нема. Лише з цієї торгівельної точки співробітники оперативного управління вилучили алкоголю на 15 тис. грн.

Відповідно кожного підприємця, який нелегально продавав цигарки та алкоголь, працівники податкової міліції склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

«Окрім нелегальної торгівлі підакцизними товарами за двома підприємцями було додатково виявлено факт незаконного зберігання цигарок, на яких не було марок акцизного податку. Стосовно цих порушень оперативники  склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164-5 КУпАП», – наголошує Олег Нарійчук.

Усього за два дні працівники податкової міліції вилучили з продажу більше 23 тис. пачок цигарок на суму 207 тисяч гривень, та майже 3,5 тис. пляшок лікеро-горілчаної продукції на суму близько 160 тис. грн.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.