wordpress themes.

Просмотры: 92

275 жителів Харківщини вже задекларували свої доходи через Інтернет

Загалом з початку року до органів Міністерства доходів і зборів регіону декларації про майновий стан і доходи за минулий рік надали 1662 платника, з них кожен шостий  скористався можливостями «електронного звітування».

Як розповіли в ГУ Міндоходів у Харківській області, запровадження електронного декларування стало минулорічним ноу-хау від відомства. Воно дозволило значно спростити цей процес та зробити його зручним для платника. Громадяни отримали можливість подавати декларацію про майновий стан і доходи не відвідуючи податкову, таким чином, заощаджуючи час та кошти.

«Електронне звітування» користується популярністю у громадян і  в цьому році.

У відомстві роз’яснюють, щоб скористатися сервісом платникові необхідно безоплатно отримати в органах Міністерства доходів і зборів відповідне програмне забезпечення та електронний ключ цифрового підпису.  На офіційному веб-порталі Міністерства працює спеціальний банер «Декларування он-лайн», за допомогою якого громадяни мають можливість заповнити декларацію про свої доходи (http://min.gov.ua/incomedecl). При виникненні запитань можна скористатися поясненнями щодо заповнення будь-яких полів декларації та додатків до неї, натиснувши на зображення «?» поруч з полем.

«Першочергова увага Міністерства доходів і зборів та його територіальних підрозділів приділяється впровадженню нових електронних послуг і сервісів. Ми прагнемо до того, щоб забезпечити кожному платнику податків можливість здавати будь-який звіт без черг і купи паперів», – зазначив начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.